Ballıkaya Köyüne Milletvekili Ziyaretleri

28.08.2013 16:23

Ballıkaya Köyüne Milletvekili Ziyaretleri

 

AKP Milletvekili Mustafa Şahin'in Ziyareti

 

19 Ağustos 2013 günü AKP Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AKP Malatya İl Başkan yardımcısı, Hekimhan İlçe Başkanı ve Kurşunlu Belediye Başkanı ve beraberindekilerle Ballıkaya köyüne geldi.

Muhtar Abidin Koç, hoş geldiniz diyerek köyde evi olmayanların sorunlarını dile getirdi. Ayrıca köylüler de kanalizasyon ve arıtma tesisi konusu, cem evi ve halka bakış konularında köylüler de düşüncelerini dile getirdiler. Milletvekili Şahin, partisinin çalışmalarından söz etti. 

 

CHP Milletveklleri Gökhan Günaydın ve Veli Ağbaba'nın ziyareti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 Ağustos 2013 günü Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın Ballıkaya köyüne geldiler…

Ağbaba ve Gökhan Günaydın CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, İlçe Başkanı İbrahim Çakır, Akçadağ İlçe Başkanı Ali Aslan, Malatya büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan İnci, il Disiplin Kurulu Üyeleri Onat Yılmaz ve Hüseyin Kutlar, Akçadağ Ziraat Odası Başkanı Ali Bey Varlık, Akçadağ Belediye Meclis Üyeleri Selahattin Akgedik ve Erdal Üstün, Akçadağ Belediye Meclis Üyesi Adayı Alipaşa Doğan ile birlikte akşam saatlerinde Ballıkaya köyünde köylülerle bir araya geldiler.

Gökhan Günaydın ve Veli Ağbaba konuşmalarında çalışmalarından söz ettiler.

Köylülerden, “ iktidar olmalısınız” diyenler oldu.

Ballıkaya köyü halkından bazı kişiler görüşlerini dile getirdiler.

Ballıkya Cem Kültür Evini de gezen konuklar İğdir köyüne, oradan da 5. Hekimhan Ceviz Maden ve Kültür Festivaline katılmak üzere Hekimhan’a gittiler.